fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Базен интех Ф366*99см Bazen intex Original price was: 18.000 ден.Current price is: 15.890 ден.
Базен интех ф610*132см Bazen intex Original price was: 55.000 ден.Current price is: 50.590 ден.

Базен интех 366*76см Bazen intex

Original price was: 28.000 ден.Current price is: 24.690 ден.

Шифра: 012074 Категории ,
Сподели:

Кружните базени со рамка Intex Prism се одлична вредност за парите. Базенот лесно се составува. Рамката изработена од галванизиран нерѓосувачки челик обезбедува поголема стабилност и дополнителна цврстина. Облогата со три слоеви обезбедува дополнителна заштита од гребнатини и други секојдневни оштетувања. Оваа линија производи е совршено прилагодена за секое семејство и секоја пригода.

  • SKU 26720NP
  • ОБЛИКУВАЈТЕ круг
  • БОЈА Светло сива

Технички спецификации

Капацитет (l) 12.706
Време на склопување (мин.) 45
Материјал SuperTough™ PVC/челик
Боја Светло сива
Тежина на пакувањето (кг) 60,91
Облик Тркалезна
Капацитет (l) 12.706
Димензии на пакувањето (cm) 40,6 x 61 x 116,8
Димензии (см) 427 x 107 x 427

Содржина на пакетот

Скалила да
Мелено платно да
Покривка за базен да
Филтер пумпа Филтер пумпа #28638 (3 785 l)
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Базен интех 366*76см Bazen intex

Original price was: 28.000 ден.Current price is: 24.690 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД