fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Базен интех Ф550*122см Bazen intex Original price was: 50.000 ден.Current price is: 43.490 ден.
Базен интех 366*76см Bazen intex Original price was: 28.000 ден.Current price is: 24.690 ден.

Базен интех Ф366*99см Bazen intex

Original price was: 18.000 ден.Current price is: 15.890 ден.

Шифра: 012090 Категории ,
Сподели:

Кружните базени со рамка Intex Prism се одлична вредност за парите. Базенот лесно се составува. Рамката изработена од галванизиран нерѓосувачки челик обезбедува поголема стабилност и дополнителна цврстина. Облогата со три слоеви обезбедува дополнителна заштита од гребнатини и други секојдневни оштетувања. Оваа линија производи е совршено прилагодена за секое семејство и секоја пригода.

  • SKU 26716NP
  • ОБЛИКУВАЈТЕ круг
  • БОЈА Светло сива

 

Технички спецификации

Капацитет (l) 8.592
Време на склопување (мин.) 30
Материјал SuperTough™ PVC/челик
Боја Светло сива
Тежина на пакувањето (кг) 40.11
Облик Тркалезна
Капацитет (l) 8.592
Димензии на пакувањето (cm) 39,1 x 48,9 x 116,2
Димензии (см) 366 x 99 x 366

Содржина на пакетот

Скалила
Филтер пумпа Филтер пумпа #28604 (2 006 l)
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Базен интех Ф366*99см Bazen intex

Original price was: 18.000 ден.Current price is: 15.890 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД