fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Лежалка Сани цврсто буково дрво Lezalka Sani drvena buka Original price was: 5.100 ден.Current price is: 3.990 ден.
Базен на дување ИНТЕКС ф168*38см Bazen ta duvanje INTEX Original price was: 1.300 ден.Current price is: 990 ден.

Базен Интех Ф396*83,5см Bazen intex 396H84

Original price was: 10.000 ден.Current price is: 7.990 ден.

Шифра: 174957/11055 Категории ,
Сподели:
  • Базен Intex Easy Set 396 x 83,5 cm вкл.
  • Пумпата е прекрасен базен на надувување кој е лесен за поставување, лесен за користење и секако задоволство да се има во градината.
  • Со простор за најмалку 8 лица има доволно простор за капење.
  • Дополнително, Intex Easy Set Pool 396 x 83,5 cm вкл.
  • Пумпата стандардно доаѓа со филтер пумпа Intex за да ја одржува водата чиста и свежа.
  • Кога летото ќе заврши, можете лесно да поврзете градинарско црево преку специјалниот одвод за брзо испуштање на водата.
  • Така го имате Intex Easy Set Pool 396 x 83,5cm вкл.
  • Пумпата исто така празна и складирана за кратко време.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Базен Интех Ф396*83,5см Bazen intex 396H84

Original price was: 10.000 ден.Current price is: 7.990 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД