fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Базен интех ф610*132см Bazen intex Original price was: 55.000 ден.Current price is: 50.590 ден.
Филтер пумпа со песок Filter pumpa so pesok Original price was: 10.000 ден.Current price is: 8.490 ден.

Базен интех Ф427*107см Bazen intex

Original price was: 32.000 ден.Current price is: 27.390 ден.

Шифра: 12107 Категории ,
Сподели:

Забавувајте се со базенот Intex Prism Frame Clearview. Уникатниот панорамски прозорец висок околу 15 cm обезбедува подводен поглед за дополнителен шарм, забавни интеракции и модерен изглед. Овој исклучителен надземен базен е лесен за составување и издржлив благодарение на силната метална рамка.

  • SKU 26722NP
  • ОБЛИКУВАЈТЕ круг
  • БОЈА Светло сива
Димензии и форма Prism Frame Clearview Премиум сет за базен 427x107 cm
Димензии и форма Prism Frame Clearview Премиум сет за базен 427x107 cm

Технички спецификации

Капацитет (l) 12.706
Време на склопување (мин.) 45
Материјал SuperTough™ PVC/челик
Боја Светло сива
Тежина на пакувањето (кг) 66.09
Облик Тркалезна
Капацитет (l) 12.706
Димензии на пакувањето (cm) 50,2 x 55,9 x 128
Димензии (см) 427 x 107 x 427

Содржина на пакетот

Скалила
Мелено платно
Покривка за базен
Филтер пумпа Филтер пумпа #28638 (3 785 l)
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Базен интех Ф427*107см Bazen intex

Original price was: 32.000 ден.Current price is: 27.390 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД