fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Резерва Филтер базен H Filter Bazen Rezerva Original price was: 250 ден.Current price is: 149 ден.
Базен интех Ф550*122см Bazen intex Original price was: 50.000 ден.Current price is: 43.490 ден.

Базен интех Ф457*122sm Bazen intex

Original price was: 35.000 ден.Current price is: 30.090 ден.

Шифра: 012075 Категории ,
Сподели:

Моделот Greywood Prism Frame Premium е најелегантен надземен базен од категоријата Prism. Софистицираниот сив шаблон на дрвно зрно совршено ќе го надополни секој двор. Рамката од галванизиран челик е обложена со слој против ‘рѓа за да се обезбеди издржливост на производот со текот на времето. Заштитната скала и филтер пумпата се вклучени во комплетот.

  • SKU 26742NP
  • ОБЛИКУВАЈТЕ круг
  • БОЈА сиво дрво

Технички спецификации

Капацитет (l) 16.805
Време на склопување (мин.) 45
Материјал SuperTough™ PVC/челик
Боја Грејвуд
Тежина на пакувањето (кг) 72.16
Облик Тркалезна
Капацитет (l) 16.805
Димензии на пакувањето (cm) 51,1 x 52,1 x 129,2
Димензии (см) 457 x 122 x 457

Содржина на пакетот

Скалила
Мелено платно
Покривка за базен
Филтер пумпа Филтер пумпа #28638 (3 785 l)
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Базен интех Ф457*122sm Bazen intex

Original price was: 35.000 ден.Current price is: 30.090 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД