fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Базен интекс на дување 183см*51см BAZEN INTEX 1.83M H 51CM 28101NP Original price was: 2.000 ден.Current price is: 1.490 ден.
Базен Интекс надувување 366см*76см BAZEN INTEKS 3.66M H 76CM 28130NP Original price was: 5.200 ден.Current price is: 4.290 ден.

Базен интекс дување 305см*76см BAZEN INTEX 3.05M H 76CM 28120NP

3.090 ден5.290 ден

Шифра: 187391 Категории ,
Сподели:

Intex 28120 Easy Set Базен Cm 305×76

Забавувајте се цело лето со базенот на надувување Intex® Easy Set® кој лесно се поставува и складира. Овој базен ќе го направи вашиот двор место за цело лето бидејќи вашето семејство може да се релаксира и игра. Подгответе се за вода за 10 минути, едноставно раширете го на рамна земја, надујте го горниот прстен, наполнете го базенот со вода и уживајте во забавата.

Технички карактеристики

  • Димензии: 305×76 cm
  • Капацитет на вода: 3.853 L
  • Вкупни димензии на базенот: 322×322 cm
  • Супер-тврда 3-слојна PVC облога
  • Време на склопување 10′
  • Гаранција: 2 години
  • Димензии на пакувањето: 28,8×23,5×42,5cm
  • Тежина на пакувањето: 8,2 кг

Напомена во сетот не е вклучеа пумпата за филтрирање!

Избери

Без пумпа, Пумпа 1250 л/ч, Пумпа 3077 л/ч

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Базен интекс дување 305см*76см BAZEN INTEX 3.05M H 76CM 28120NP

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД