fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Базен интекс на надувување Intex 28158NP Blue 457 x 84 cm Original price was: 11.000 ден.Current price is: 9.490 ден.
Базен со метална конструкција и пумпа 457*220*84см bazen so pumpa 28242np Original price was: 35.000 ден.Current price is: 28.390 ден.

Базен интекс Метална рамка Bazen Intex 244x51cm 28205np

Original price was: 5.000 ден.Current price is: 3.990 ден.

Шифра: 12106 Категории ,
Сподели:

Во Intex, сè што правиме се фокусира на квалитетот, вредноста и времето за семејството. Нашите производи се изградени да траат, исто како спомените што ги создаваат луѓето што ги користат. Intex Recreation Corp. дистрибуира воздушни кревети, надземни базени, бањи, играчки, мебел, чамци и друго. Ние сме дел од светското семејство на компании со повеќе од 50 години историја зад нас. Нашата цел е да испорачаме производи со висок квалитет, сите дизајнирани за удобност, безбедност и забава.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Базен интекс Метална рамка Bazen Intex 244x51cm 28205np

Original price was: 5.000 ден.Current price is: 3.990 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД