fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Стол фрижидер ратан Stol frizider ratan COOL STOOL Original price was: 3.500 ден.Current price is: 2.790 ден.
Базен интекс Метална рамка Bazen Intex 244x51cm 28205np Original price was: 5.000 ден.Current price is: 3.990 ден.

Базен интекс на надувување Intex 28158NP Blue 457 x 84 cm

Original price was: 11.000 ден.Current price is: 9.490 ден.

Шифра: 12094 Категории ,
Сподели:

Летната забава е загарантирана со овие понуди. Ќе ги сакаат и малите и возрасните! Купете Базен на надувување Intex 28158NP Blue 457 x 84 cm и уживајте во слободното време!

  • Тип: базен
  • Прибл. димензии: 457 x 84 cm
  • Вклучува: Филтер пумпа
  • Боја: Сина
  • Материјал: Стап
  • Облик: Кружен
  • Капацитет на пумпа 2006л/ч
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Базен интекс на надувување Intex 28158NP Blue 457 x 84 cm

Original price was: 11.000 ден.Current price is: 9.490 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД