fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Базен интекс Ф366см*76см BAZEN INTEX 3.66M H 76CM 28132NP Original price was: 7.500 ден.Current price is: 6.490 ден.

Базен Интекс надувување 366см*76см BAZEN INTEKS 3.66M H 76CM 28130NP

Original price was: 5.200 ден.Current price is: 4.290 ден.

Шифра: 11088 Категории ,
Сподели:

Intex 28130 Easy Set Базен 366×76 cm

Со новиот базен Easy Intex 28130 можете без грижи да уживате во попладневните часови во вода со целото семејство.

Неверојатно брзо склопување: за целосно да ја поставите структурата и да уживате во вашиот базен, само треба да го надувате прстенот на горниот дел од поставата и да го наполните резервоарот со вода. За помалку од 10 минути ќе го имате вашиот базен подготвен за употреба!

Во базенот до 4 возрасни лица можат да се капат во исто време и секогаш во максимална удобност.

ПВЦ листот што го сочинува базенот користи супер-тврда технологија: тоа е ламиниран материјал кој е многу поотпорен од традиционалните базени формирани од троен заштитен слој, со дополнителна дебелина на ѕидовите за да се обезбеди максимална стабилност на базенот за време на употреба.

Пренослив и голем формат, ќе ги освежи вашите денови заедно со семејството без компликации или одржување и ќе зазема многу малку простор кога не ви е потребно.

 

Спецификации

  • Димензии: 366×76 cm
  • Капацитет: 3583 L
  • Вкупни димензии на базенот: 383×383 cm
  • Супер-тврда 3-слојна PVC облога
  • Време на склопување: 10′
  • Гаранција: 2 години
  • Димензии на пакувањето: 40×23,5×40 cm
  • Тежина на пакувањето: 11,3 кг
  • БЕЗ ПУМПА
  • НаПОМЕНА ВО СЕТОТ НЕ СЛЕДУВА ПУМПА ЗА ФИЛТРИРАЊЕ

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Базен Интекс надувување 366см*76см BAZEN INTEKS 3.66M H 76CM 28130NP

Original price was: 5.200 ден.Current price is: 4.290 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД