fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Базен интекс Ф366см*76см BAZEN INTEX 3.66M H 76CM 28132NP Original price was: 7.500 ден.Current price is: 6.490 ден.

Базен Интекс надувување Ф396см*84см BAZEN INTEX 3.96M H 84CM 28143NP

Original price was: 7.600 ден.Current price is: 5.990 ден.

Шифра: 187396 Категории ,
Сподели:

Интекс, базен на надувување, 396 X 84 см

Овој тркалезен базен на Интекс, без пумпа, лесно се склопува и е совршен за семејството. Базенот е одличен начин да ги поминете топлите летни денови. Лесно се вградува во вашиот двор. Работи со код на филтер пумпа.

При купувањето имајте на ум дека базенот мора да биде поставен на вистинската површина. Помеѓу базенот и површината треба да се постави мека покривка. Не се препорачува преместување на надуен и/или базен со вода. Базенот може да се замени/врати само во случај на фабрички дефект, кој вклучува оштетување на областите за адхезија.

Интекс

Intex Recreation Corp. Повеќе од половина век произведува кревети за надувување, базени, бањи, играчки, мебел, чамци и многу други производи ширум светот. Целта на брендот е да создаде висококвалитетни, удобни и безбедни производи по пристапна цена. Мисијата на компанијата е да остане најпопуларен, доверлив и иновативен производител во индустријата. Затоа веќе произведените производи редовно се тестираат за да се осигура дека ги исполнуваат високите стандарди за квалитет, безбедност и вредност. Во последните 10 години, брендот максимално се грижи за животната средина и се обидува да остави негативно влијание врз неа во соработка со добавувачите и да ја намали потрошувачката на фосилни горива.

Дополнителни карактеристики

Генерални информации

  • Тип базен
  • Бренд Интекс
  • Материјал ПВЦ
  • Големина на производот 396 x 84 см
  • Големина на пакувањето 46,4 x 38,1 x 27 cm
  • Волумен 7290 Л
  • Форма Тркалезна
  • Боја Сина

НАПОМЕНА ВО СЕТОТ НЕ ВЛЕГУВА ДОДАТОЦИ И ФИЛТЕР ПУМПА!

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Базен Интекс надувување Ф396см*84см BAZEN INTEX 3.96M H 84CM 28143NP

Original price was: 7.600 ден.Current price is: 5.990 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД