fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Кутија за часовници и накит 6+3 Kutija za casovnici i nakit 33cm x 20cm x 8cm Original price was: 1.800 ден.Current price is: 1.420 ден.

Базен интекс надувување игротека BAZEN Intex naduvuvanje 57453

Original price was: 6.200 ден.Current price is: 4.990 ден.

Шифра: 176741 Категории ,
Сподели:

Овој базен на надувување Intex 57453NP е водена земја на чудата за деца! Тие ќе имаат многу забава со своите пријатели во градината во текот на летото.

Со максимално оптоварување од 81 кг, неколку деца можат да играат заедно во базенот. Овој базен на надувување има тема со виножито. Благодарение на големата површина на базенот, децата безбедно ќе се лизгаат во базенот. Со четирите прстени на надувување и фрлање топки, вашите деца ќе уживаат во играта со фрлање со своите пријатели. Распрскувачот за вода може да ги олади вашите деца. Комплет за поправка е исто така вклучен во испораката.

Спецификации

 • Боја: Повеќебојна
 • Димензии: 297 x 193 x 135 cm (Д x Ш x В)
 • Материјал: Винил
 • Капацитет за висина на ѕидот: 206 литри
 • Максимална граница на тежина: 81 кг
 • Вклучувајќи тобоган, базен, распрскувач со вода, игра за фрлање прстен (со четири прстени на надувување), игра со ролери со топка и игра со фрлање со топка
 • Прикачете градинарско црево за да ги одржувате децата ладни со распрскувачот за вода
 • Подлога за слетување за дополнително полнење
 • Приклучок за одвод на подот на базенот
 • Вклучен е лепенка за поправка
 • Број на ставка на Интекс: 57453НП
 • EAN: 6941057402499
 • SKU: 91526
 • Марка: INTEX
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Базен интекс надувување игротека BAZEN Intex naduvuvanje 57453

Original price was: 6.200 ден.Current price is: 4.990 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД