fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Базен на дување ИНТЕКС ф168*38см Bazen ta duvanje INTEX Original price was: 1.300 ден.Current price is: 990 ден.
Базен на дување ИНТЕКС BAZEN duvanje INTEX 57181NP Original price was: 2.600 ден.Current price is: 1.990 ден.

Базен на дување ИНТЕКС ф188*46 Bazen na duvanje INTEX 58431

Original price was: 1.700 ден.Current price is: 1.390 ден.

Шифра: 176656 Категории ,
Сподели:

Интекс надувување тркалезен базен со меки странични сини бои е базен на надувување што може да се наполни малку подлабоко од традиционалниот веслачки базен.

Идеален за деца кои сакаат да се забавуваат надвор или да се разладат со освежително капење. Базенот е дизајниран со привлечни триаголни странични панели со 3 воздушни комори.

Децата ќе сакаат да се разладуваат во него во жешките летни денови и ќе биде тешко да се одолее на нуркање на прстите додека ги надгледувате децата.

Карактеристики

  • Тркалезен базен во сина боја на базен
  • Направено од тежок винил
  • Странични панели со 3 воздушни комори
  • Вклучува практична лепенка за поправка
  • Димензии: 188 x 46 cm
  • Погоден за возраст од 3+ со надзор од возрасен
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Базен на дување ИНТЕКС ф188*46 Bazen na duvanje INTEX 58431

Original price was: 1.700 ден.Current price is: 1.390 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД