fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Базен на дување ИНТЕКС BAZEN duvanje INTEX 57181NP Original price was: 2.600 ден.Current price is: 1.990 ден.
базен на дување Интекс Bazen na duvanje INTEX 56490NP Original price was: 3.200 ден.Current price is: 2.590 ден.

Базен на дување Интекс Bazen duvanje INTEX 56483NP

Original price was: 3.200 ден.Current price is: 2.590 ден.

Шифра: 176661 Категории ,
Сподели:

Овој семеен базен на Интекс е одлична забава за целото семејство во топлите летни денови.

Карактеристики:
• Две воздушни комори – брзо надувување и дефлација
• Вентил на дното на базенот – лесно се празна
• Компактно се преклопува за патување + складирање
• Практичен приклучок за одвод
• Вклучен е поправен лепенка

Совршен веслачки базен за семејствата да го користат во задната градина, токму она што ви треба за да се разладите во лето.

Информации за производот:
• Семеен базен за веслање
• Екстра широки странични ѕидови
• Капацитет: 749 литри
• Надуена големина: 2,62 x 1,75 x 0,56 m
• 6+ години

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Базен на дување Интекс Bazen duvanje INTEX 56483NP

Original price was: 3.200 ден.Current price is: 2.590 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД