fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Базен Интех Ф396*83,5см Bazen intex 396H84 Original price was: 10.000 ден.Current price is: 7.990 ден.
Базен на дување ИНТЕКС ф188*46 Bazen na duvanje INTEX 58431 Original price was: 1.700 ден.Current price is: 1.390 ден.

Базен на дување ИНТЕКС ф168*38см Bazen ta duvanje INTEX

Original price was: 1.300 ден.Current price is: 990 ден.

Шифра: 175447 Категории ,
Сподели:

Intex Crystal Blue 3 Ring Paddling Pool е забавен веслачки базен на надувување за деца.

Тоа е совршено решение за разладување на децата во топлите летни денови.

Откако ќе се надува, едноставно наполнете со вода до препорачаното ниво.

Проверете дали температурата на водата не е премногу ладна или премногу топла за малите деца.

Доаѓа во привлечен базен во сина боја и има три прстени на надувување кои обезбедуваат стабилност за задржување на водата.

Ѕидот со прстени, исто така, им овозможува на малите деца каде да се балансираат и да се издржуваат додека играат.

Овој веслачки базен е погоден за мали деца од три и повеќе години.

Препорачуваме да ги надгледувате децата во секое време кога се во употреба.

Задолжително исцедете ги, сушете и пакувајте ги по употреба.

 

Големини

  • 168 x 38 cm

Карактеристики

  • Базен сина боја
  • 3 прстенести ѕидови за дополнителна стабилност
  • Направено од тежок винил
  • Доаѓа со лепенка за поправка
  • Погодно за возраст од 3+ (Секогаш надгледувајте ги децата)
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Базен на дување ИНТЕКС ф168*38см Bazen ta duvanje INTEX

Original price was: 1.300 ден.Current price is: 990 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД