fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Коњ Оревокршачка Црн полиестер Висина 25см. Kojn orevokrsacka poliester Original price was: 1.100 ден.Current price is: 779 ден.
Дедо мраз седнат со девојче и пакетче керамика Dedo mraz sednat so devojce i paketce Original price was: 1.020 ден.Current price is: 739 ден.

Божиќна фигура на пингвин 10x7x6cm Pingvin keramika

Original price was: 320 ден.Current price is: 219 ден.

Шифра: 75958 Категории , ,
Сподели:

Божиќен фигурен пингвин, идеален избор за празнична декорација на сите простори, создавајќи ја најубавата божиќна атмосфера. Можете да го користите заедно со други украси за сам проекти или да го поставите на различни површини и мебел, дури и покрај вашата елк

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Божиќна фигура на пингвин 10x7x6cm Pingvin keramika

Original price was: 320 ден.Current price is: 219 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД