fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Божиќно осветлено украсно поток село со музика и движење 40x26cm

4.199 ден

Сподели:

Божиќно село на компанијата Илијадис, идеално за празнично украсување на сите области, создавајќи ја најубавата божиќна атмосфера. Можете да го користите заедно со други украси за сам конструкции или да го поставите на разни површини и мебел, дури и покрај вашата елка. Покрај тоа, има можност за пуштање музика, за повеќе празнично расположение во вашиот простор. Изработен е од пластичен материјал, отпорен на падови и на текот на времето. Има напојување, погодно за места каде што има лесен пристап до штекерот.

Димензија 40x26cm

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Божиќно осветлено украсно поток село со музика и движење 40x26cm

4.199 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД