fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Цедач садови организер кујна метал инокс мегу спрат иноксен послужавник Cedac sadovi organizer kujna megu sprat inoks tasna

1.149 ден

Сподели:
  • Голем капацитет: Решетката за сушење садови ќе ги одржува сите прибор за готвење и чаши уредни, лесно исчистени на суво. Може да складира прибор од различни големини, вклучително и чинии, чинии, чинии, детергент, средства за чистење, овошје, зеленчук и сл.
  • ✔ Заштедува простор: одржувајте ги садовите уредни, суви и чисти лесно, обезбедете повеќе простор без да чини повеќе простор на шалтер што го прави многу погодно, тоа би било одличен организатор на кујната
  • ✔ Материјал од не’рѓосувачки челик: Избор на висококвалитетни, подебели и цврсти материјали, посилна издржливост, оставете ги вашите чаши за прибор за јадење и вилушка безбедно да се постават.
  • ✔ ПАМЕТНО СКЛАДИРАЊЕ: оваа решетка за садови за сушење со двослоен дизајн заштедува повеќе место, исто така може да се откачи за совршено да ги одржува суви и добро организирани потребните работи во вашата кујна, како што се садовите, чашите, чиниите и вилушките. Сигурно ќе ви донесе уредна и уредна кујна countertop.
  • ✔ Решетка за садови со одводна табла: Соберете го вишокот вода, дизајнирана за брзо одводнување, отстранливата одводна плоча може да го фати вишокот вода и да капе, да го одржува вашиот шалтер сув и чист

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Цедач садови организер кујна метал инокс мегу спрат иноксен послужавник Cedac sadovi organizer kujna megu sprat inoks tasna

1.149 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД