fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Чадор сонце ф250см Cador sonce plav/siv Original price was: 2.600 ден.Current price is: 1.790 ден.
Ролетна бамбус 120*120см боја натур светла Roletna bambus natural svetla Original price was: 900 ден.Current price is: 619 ден.

Чадор сонце ф160см Cador sonce kolor

Original price was: 800 ден.Current price is: 490 ден.

Шифра: 004998 Категории , ,
Сподели:

Чадори за плажа во повеке бои боја.

Овие чадори ви нудат удобно место за одмор во сенка.

Изработено од цврста полиестерска ткаенина со сребрена УВ блок облога со заштитен фактор до 30+ Upf.

Силниот алуминиумски столб 32 мм се одликува со соодветен алуминиумски спој за навалување.
Вклучувајќи торба за носење.

Големина на чадор: Ø 160x190cm
Големина на парче: 100 x Ø 6cm
Ткаенина: 100% полиестер со облога од Alu UV блок
Рамка: 195cm (2 секции) челична цевка 17/19mm, челични ребра,

Може да се прекршува
Тежина: 1,3 кг.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Чадор сонце ф160см Cador sonce kolor

Original price was: 800 ден.Current price is: 490 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД