fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Цвет гранка еуфорбија додаток за елка Cvet granka n.g euforbija zlatna 28*26sm 1908 Original price was: 254 ден.Current price is: 119 ден.
Елен ирвас плиш бел Elen irvas plis bel 38*27*12sm 507132 Original price was: 770 ден.Current price is: 422 ден.

Чаршаф за маса новогодичен чоја Carsaf za masa novogodisen coja 130*220sm 402219

Original price was: 803 ден.Current price is: 442 ден.

Шифра: 402219 Категории ,
Сподели:

Gолемина на Чаршафот прекривка за маса 220x130cm
боја на сликата

Специјално дизајнирана за Божиќ.

Прекривката за маса е покривка од лен, памук, пластика или друг материјал, кој се става на масата за јадење. Затоа е главниот фустан на масата. Бројот на можни дизајни и карактеристики е безброј, било за семејните оброци или дури и за оние со поголеми барања за протокол.
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Чаршаф за маса новогодичен чоја Carsaf za masa novogodisen coja 130*220sm 402219

Original price was: 803 ден.Current price is: 442 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД