fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Чаша дупло стакло 250мл 1/1 Casa duplo staklo

279 ден

Сподели:
  • Оваа стаклена чаша со двојни ѕидови нуди врвно искуство за пиење за сите љубители на чај. Овие шолји за кафе од боросиликатно стакло се елегантни сјајни и удобни, совршени за домашни канцеларии, ресторани за чај и кафулиња итн.
  • Го одржува идеална температура на пијалоците. Има изолиран дизајн кој спречува топлината да излегува низ надворешниот ѕид. Чајот или кафето можете да го одржувате подолго време топло или ладно со оваа шолја.
  • Висококвалитетно боросиликатно стакло што го прави безбедно за загревање на пијалоци во микробранова печка. Оваа чаша со двоен ѕид го спречува загревањето на надворешниот ѕид на криглата. Тие се изработени од боросиликат со двоен ѕид кој е проѕирно сјајно стакло и помалку подложно на гребаници.
  • Димензија  см капацитет 250ml
  • Полесно за држење подолго време во споредба со премногу тешки чаши. Стаклените чаши имаат прекрасно чувство во вашата рака и се неверојатно издржливи и погодни за секојдневна употреба.
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Чаша дупло стакло 250мл 1/1 Casa duplo staklo

279 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД