fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Чаши Ајриш стаклени на столче топло чоколадо греано вино 1/1 Casi stakleni Irish Coffee 44109 toplo cokolado greano vino

99 ден

Сподели:
  • Прекрасна чаша со рачка за ирско кафе
  • Произведено од Пасабахче, еден од најголемите европски производители на стакло
  • Достапно во две други големини
  Производител ‎Pasabahce
  Шифра ‎44109
  тежина ‎2 kg
  димензија ‎8 x 16 x 16 cm;
  Долна димензија ‎7.7 см

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Чаши Ајриш стаклени на столче топло чоколадо греано вино 1/1 Casi stakleni Irish Coffee 44109 toplo cokolado greano vino”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Чаши Ајриш стаклени на столче топло чоколадо греано вино 1/1 Casi stakleni Irish Coffee 44109 toplo cokolado greano vino

99 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД