fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Четка за Тоалет ансан лукс Cetka za WC ansan lux

479 ден

  • Димензии на производот: Ø 8,5 x 8,5 x 39 cm

SKU: Не е достапно Категории ,
Сподели:
  • ✅【Дизајн кој привлекува очи】: Овој организатор за бањи е привлечен, трезен и убав, додава убавина и дава пристоен изглед на вашата бања. Погоден за различни типови на бањи, правејќи ја бањата подисциплинирана, чиста и уредна. Дизајнот и квалитетот се поиздржливи и поубави од општата млазница.
  • ✅【ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН АКРИЛИК】: Многу поиздржлив од обичното стакло или пластика. Држачот за тоалетна четка како да биде со вас многу години, покрај тоа е стилски финиш.
  • ✅【ФУНКЦИОНАЛНО И ЕЛЕГАНТНО 】 е исто така преграда во основата на четката за тоалет за да се осигури дека капките вода брзо капкаат од главата на четката и ја одржуваат главата на четките за тоалетот сува и хигиенска.
  • ✅【РАЧКА НЕ се лизга】Нелизгавата рачка на четката за тоалет се грижи да не треба да се грижите дека вашите раце може да го допрат тоалетот додека го користите
  • ✅【НАШАТА УСЛУГА】Ние сме посветени на обезбедување висококвалитетна и добро спакувана четка за тоалет, ветувајќи дека ќе понудиме замена за производите оштетени од нечовечки фактори во рок од 14 дена од купувањето.
  • Димензии на производот: Ø 8,5 x 8,5 x 39 cm

Избери боја

Крем, Сива, Црна, Бела

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Четка за Тоалет ансан лукс Cetka za WC ansan lux

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД