fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Чинија Акропал Зелие Ноир Cinija Akropal Zelie Noir

69 ден95 ден

Шифра: Не е достапно Категории , ,
Сподели:

Одлучете се за црната чинија Zelie од Arcopal

 

 

Оваа чинија е отпорна и лесна, така што може да се користи секојдневно.

Вашата имагинација е единствената граница!

АраоуПРЕДНОСТИ НА ПРОИЗВОДИ

Совршено наредени ставки

Ставка чиј дизајн и состав се проучени за да се направи совршено склоплив и безбеден.

 

 

Производ што може да се мие во машина за садови

Предмет дизајниран да издржи неколку стотици циклуси на машина за миење

садови, гарантирајќи долготраен сјај

 

Погоден за готвење во микробранова печка

Користените материјали се дизајнирани да издржат употреба на микробранова печка и ефикасно да ја дистрибуираат топлината за да го ограничат ризикот од изгореници.

 

Висока отпорност на удар

Предмет до 5 пати поотпорен од артикал што не бил подложен на некој специфичен процес на третман, нудејќи многу висока отпорност на удар

 

Отпорност на топлина

Предмет направен за послужување топли напитоци. Може да одолее на термички удари до 275 ° F.

 

 

0% бактерии

Стаклото е 100% непорозен материјал кој спречува задржување на бактерии и непријатни мириси.

100% може да се рециклира

Предмет направен од 100% материјал што може да се рециклира и/или повторно да се употребува.

Предмет направен во Франција

Овој производ е произведен од нашите искусни соработници во Аркес, во регионот Па-де-Кале.

Избери Димензија

18см, 20см, 25см

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Чинија Акропал Зелие Ноир Cinija Akropal Zelie Noir

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД