fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Чинија на спрат коцка со декор гравура cinija na sprat so dekor gravura Kocka

579 ден639 ден

SKU: Не е достапно Категории ,
Сподели:
  • прва класа: Тоа е совршена кујнска алатка, погодна за секој дом, хотел или ресторан и е многу погодна за вадење на тортата од прва класа.
  • Држачите: Изработена од висококвалитетен пластичен pp материјал, безбеден и издржлив за долготрајна употреба. Изработен од висококвалитетен пластичен pp материјал, безбеден и нетоксичен за употреба.

Избери Модел

Два спрата, Три спрата

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Чинија на спрат коцка со декор гравура cinija na sprat so dekor gravura Kocka

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД