fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Чинија порцелан правоаголна декор релефен Cinija porcelan dekor relefen

149 ден279 ден

SKU: Не е достапно Категории , ,
Сподели:

Спецификации: 

Шаблон: рачно насликана шема на втиснување што сака чипка

Стил: евро-стил Боја: бела

Материјал: порцелан од порцелан без олово

Големина: 15*24см/18,5*30см/25*35,5см

Карактеристики: Чинијата е квалитетна, изработена од порцелан, едноставна е, но модерна. Втиснувањето на чиниите како чипка е прилично симпатично. Тоа е прилично лесно да се мие. Најдобро е да се мие со раце.

Топли совети: * Мала грешка може да има кај еден производ бидејќи тие се занаетчиски производи. Не грижете се; тоа воопшто нема да влијае на квалитетот. * За да се спречи лизгање, дното на плочата не е застаклено. * Плочата е погодна за микробранова печка и машина за садови. Но, внимавајте да не изгорите кога ја носите чинијата од микробранова печка.

Одржување на производот:   Можете да го исчистите со малку паста за заби доколку има мали гребнатини на телото на плочата. * Не го мијте со челично топче.

Избери големина

S, M, L

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Чинија порцелан правоаголна декор релефен Cinija porcelan dekor relefen

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД