fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Маса фрижидер светлечки Frizider masa ILLUMINATED COOL BAR Original price was: 8.000 ден.Current price is: 6.190 ден.
Резерва Филтер базен H Filter Bazen Rezerva Original price was: 250 ден.Current price is: 149 ден.

Чистач површина базен Cistac povrsina bazen 28000

Original price was: 1.200 ден.Current price is: 890 ден.

Шифра: 012113 Категории ,
Сподели:

Чувајте го вашиот базен чист од лисја и остатоци цело лето со Intex Deluxe Површинскиот скимер за монтирање на ѕид ја насочува површинската вода низ корпата за цедилка на пат до пумпата за филтрирање, автоматски фаќајќи ги лисјата и другите остатоци пред да потонат на дното на базенот!

  • Потребна е филтер пумпа Intex со минимална брзина на проток од 800 галони на час (3,0 m3/h)
  • Лесно се монтира на страничните ѕидови на базенот со лесно поставување или метална рамка
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Чистач површина базен Cistac povrsina bazen 28000

Original price was: 1.200 ден.Current price is: 890 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД