Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Продадено!

Чорап волнен за подароци со новогодишен декор corap so novogodisen dizainvolnen 55065

259 ден

SKU: 717710 Категорија
Сподели:
  • Крем/бордо новогодишни чорапи
  • Се одликува со фигура гном џуџе и вештачко крзно
  • Доаѓа подготвено за бесење
  • Димензии: 30см  x 51см
  • Боја:Бело
  • Материјал такаенина со полиестер
  • Подарете им на децата незаборавна возбуда да откријат прекрасен чорап исполнет со мали изненадувања.
  • Изработен од врвен материјал , издржлив и пријатен.
Избери Модел

Сиво, Црвено

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Чорап волнен за подароци со новогодишен декор corap so novogodisen dizainvolnen 55065

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД