Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Продадено!

Цвеке гранка со бели топчиња cvet granka beli topcina n.g 105sm 600-44229

341 ден

Продадено!

SKU: 600-44229 Категории ,
Сподели:

Божиќно цвеќе на компанијата Eurolamp, големина 105 cm. Идеален избор за празнична декорација во сите области, создавајќи ја најубавата божиќна атмосфера. Можете да го користите заедно со други украси за сам конструкции или да го поставите на ѕидови, дури и на вашата елка. Изработен е од пластичен материјал кој го прави отпорен на падови и на текот на времето.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Цвеке гранка со бели топчиња cvet granka beli topcina n.g 105sm 600-44229

341 ден

Продадено!

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД