fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Вештачко Цвеке во саксија Vestacko Cveke vo saksija

139 ден

SKU: 806331 Категорија
Сподели:
  •  【Големина】 Вкупно 14см во висина и 10 см во ширина. Симпатичното вештачко зеленило во саксии е одличен начин да се задржи изгледот на свежо растение во куќата, но без секаква грижа за прекумерно наводнување и под вода.
  • 【Материјал】 Цветот на вештачката  сад се направени од пластика. Садот се полни со пена. Не ви треба земја, вода и хранливи материи. Лесно се одржува и е ослободен од влијанието на природната клима.
  • 【Зимзелени】 Уживајте во визуелната убавина на Вештачкото зеленило, без напорна работа, со овие вештачки листови во саксии за декоративен приказ. Форма реална, тоа е добар подарок за Божиќ и Нова Година.
  • 【Совршен подарок】Тој исто така само го разубави вашиот живот. Овие се одлични за прикажување во која било полица или соба како трпезарија, биро на работа, масичка за кафе. Животните растенија во саксии се совршен подарок за вашиот дом, канцеларија, клубска декорација.
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Вештачко Цвеке во саксија Vestacko Cveke vo saksija

139 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД