fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Подлога за под елка крзнена Podloga za pod elka bela krznena 120sm 717702 Original price was: 1.212 ден.Current price is: 683 ден.
Цвет еуфорбија додеток за елка Cvet euforbija 20sm zlatna dodatok za elka 8905 Original price was: 203 ден.Current price is: 89 ден.

Цвет еуфорбија црвена додаток за елка Cvet euforbija 25sm crvena dodatok za elka 8904

Original price was: 203 ден.Current price is: 89 ден.

Шифра: 008904 Категории ,
Сподели:

Додадете цветна убавина на вашиот божиќен приказ со оваа празнична декорација на цвеќиња.

Лизнете го стеблото на цветот во гранките на вашата новогодишна елка за да ја додадете оваа прекрасна декорација со црвен боцки и да ги издувате листовите по ваш вкус со едноставно прилагодување на нивните флексибилни жичени рабови. Оваа декорација на вештачки божиќен цвет изгледа одлично насекаде низ домот и е внимателно дизајнирана да изгледа што е можно пореално.

Оваа прекрасна вештачка еуфорбија е дел од сосема новата палета на цвеќиња и зеленило на МБ Дисконт, каде што сега можете да купувате разни други божиќни украси вештачки цвеќиња што ќе ги додадете во вашата колекција.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Цвет еуфорбија црвена додаток за елка Cvet euforbija 25sm crvena dodatok za elka 8904

Original price was: 203 ден.Current price is: 89 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД