Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Опис на производот Хелена

Пареопропустлива моноблок метална маса

Удобна даска за пеглање

Ткаенина отпорна на топлина

Електростатска епоксидна боја во прав

Незапаливи силиконски затворачи за заштита на ѓонот

Вакуум проѕирно пакување

TSE на кабелот

Баркод 8691913500071

Димензија(cm) 38×110

Висина (см) 73-93

 

 

 

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Даска за пеглање Daska za peglanje Perila Helena”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Даска за пеглање Daska za peglanje Perila Helena

1.499 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД