fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Даска за пеглање Рејчел Daska za peglanje Reycel 001322

1.749 ден

Сподели:

Рејчел

Опис на производот

  • Паропропустлива и широка моноблок маса од лим
  • Удобен држач за пеглање
  • Електростатска епоксидна боја во прав
  • Проѕирно пакување со правосмукалка
  • Ткаенина отпорна на топлина
  • Незапаливи силиконски затворачи за заштита на ѓонот

ТЕХНИЧКИ СПЕЦИФИКАЦИИ

Код на производот UAS15018

Баркод 8691913201138

Големина на даската (cm) 40×120

Висина (см) 75-95

Нето маса 5,37 kg (±%5)

 

Тежина 537 кг
Димензии 40 × 120 × 15 cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Даска за пеглање Рејчел Daska za peglanje Reycel 001322”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Даска за пеглање Рејчел Daska za peglanje Reycel 001322

1.749 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД