fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Дедо Мраз крзнен 120см Dedo mraz krznen 120sm Original price was: 5.000 ден.Current price is: 3.699 ден.
Војник Оревокршачка Дрвена зелена Висина 21cm. Vojnik orevokrsacka Original price was: 240 ден.Current price is: 139 ден.

Дедо Мраз Беж 120см Dedo Mraz bez

Original price was: 5.000 ден.Current price is: 3.799 ден.

Сподели:

Декоративна фигура со Дедо Мраз од фирмата Илијадис во исправена положба. Најпопуларниот светец и за децата и за возрасните, тој е најпознатата фигура на божиќната сезона и ветува дека ќе го украси секој агол од вашиот дом или продавница со своето празнично присуство.

Димензија 120см

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Дедо Мраз Беж 120см Dedo Mraz bez

Original price was: 5.000 ден.Current price is: 3.799 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД