fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Божиќна фигура на пингвин 10x7x6cm Pingvin keramika Original price was: 320 ден.Current price is: 219 ден.
Дедо Мраз во кајче 13x22x10cm Dedo mraz vo kajce Original price was: 1.200 ден.Current price is: 879 ден.

Дедо мраз седнат со девојче и пакетче керамика Dedo mraz sednat so devojce i paketce

Original price was: 1.020 ден.Current price is: 739 ден.

Сподели:

Декоративна фигура со Дедо Мраз од фирмата Илијадис во седечка положба. Најпопуларниот светец и за децата и за возрасните, тој е најпознатата фигура на божиќната сезона и ветува дека ќе го украси секој агол од вашиот дом или продавница со своето празнично присуство. Има висина од 16,5 сантиметри и може да се постави на полици, маси и мали агли, дополнувајќи ја божиќната декорација на вашиот простор.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Дедо мраз седнат со девојче и пакетче керамика Dedo mraz sednat so devojce i paketce

Original price was: 1.020 ден.Current price is: 739 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД