fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Оревокршачка СРЕБРЕН ЗЛАТЕН полиестер Orevokrsacka poliester Original price was: 480 ден.Current price is: 339 ден.
МЕЧЕ БЕЛО Полиестер СО СЕДЕН ЏУЛСТ 22X11X19 CM Mece belo so dzu Original price was: 1.500 ден.Current price is: 979 ден.

Дедо Мраз со дете на мотор керамика Dedo mraz so dete na motor

Original price was: 2.100 ден.Current price is: 1.519 ден.

Сподели:

Декоративна фигура со Дедо Мраз од компанијата Илијадис. Најпопуларниот светец и за децата и за возрасните, тој е најпознатата фигура на божиќната сезона и ветува дека ќе го украси секој агол од вашиот дом или продавница со своето празнично присуство. Има висина од 30 сантиметри и може да се постави на полици, маси и мали агли, дополнувајќи ја божиќната декорација на вашиот простор.

Димензии 30*12*24sm

 

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Дедо Мраз со дете на мотор керамика Dedo mraz so dete na motor

Original price was: 2.100 ден.Current price is: 1.519 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД