fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Дедо мраз седнат со девојче и пакетче керамика Dedo mraz sednat so devojce i paketce Original price was: 1.020 ден.Current price is: 739 ден.
Оревокршачка СРЕБРЕН ЗЛАТЕН полиестер Orevokrsacka poliester Original price was: 480 ден.Current price is: 339 ден.

Дедо Мраз во кајче 13x22x10cm Dedo mraz vo kajce

Original price was: 1.200 ден.Current price is: 879 ден.

Сподели:

Декоративна фигура со Дедо Мраз од компанијата Илијадис. Најпопуларниот светец и за децата и за возрасните, тој е најпознатата фигура на божиќната сезона и ветува дека ќе го украси секој агол од вашиот дом или продавница со своето празнично присуство. Има висина од 13 сантиметри и може да се постави на полици, маси и мали агли, дополнувајќи ја божиќната декорација на вашиот простор.

Димензии 13x22x10cm

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Дедо Мраз во кајче 13x22x10cm Dedo mraz vo kajce

Original price was: 1.200 ден.Current price is: 879 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД