fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Декорација на елка Црвена со девојче 12×9,5x21cm Devojce so elka poliester

819 ден

Сподели:

Божиќна пластична фигура на дете, идеален избор за празнично украсување во сите области, создавајќи најубава божиќна атмосфера дури и навечер, бидејќи има вградено осветлување. Можете да го користите заедно со други украси за сам конструкции или да го поставите на разни површини и мебел, дури и покрај вашата елка. Изработен е од пластичен материјал кој го прави отпорен на падови и на текот на времето.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Декорација на елка Црвена со девојче 12×9,5x21cm Devojce so elka poliester

819 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД