fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Продадено!

Деспанзер за базент Дозер за хлор Despanzer dozer za hlor bazen

Original price was: 300 ден.Current price is: 190 ден.

Продадено!

Шифра: 011152 Категории ,
Сподели:

Лебдечкиот хемиски диспензер ќе ви помогне да ја одржувате вашата вода чиста и дезинфицирана со точното количество хемикалии.

Дизајниран е со прилагодлив контролен прстен за да го контролира ослободувањето на хемикалиите и капа со заклучување со завиткување за безбедност.

Лебдечкиот хемиски диспензер Intex е погоден за Intex базени . Дозерот ќе собере до 2,54см таблети хлор или бром и е направен од издржлив некорозивен полипропиленски материјал.

Не се вклучени хемиски таблети.

Димензиина на диспанзерот : 13см

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Деспанзер за базент Дозер за хлор Despanzer dozer za hlor bazen

Original price was: 300 ден.Current price is: 190 ден.

Продадено!

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД