fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Дигитален кујнски термометар со LCD дисплеј/digitalen kujnski termometar so LCD displej

379 ден

Сподели:
✅ Дигитален кујнски термометар со LCD дисплеј за инстант читање
✅ Дава точни резултати на температурата
✅ Термометар за храна со сонда и иновативен дизајн отпорен на прскање, што го прави совршен за внатрешна или надворешна употреба
♨️ Вметнете ја сондата во вашата храна или течност и измерете ја температурата
 
👌Широк температурен опсег со опции за читање Фаренхајти и Целзиусови за ваша погодност
➡️ Опсег: -58°F до 572°F
-50°C до 300°C

 

 

 

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Дигитален кујнски термометар со LCD дисплеј/digitalen kujnski termometar so LCD displej

379 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД