fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Деспанзер за базент Дозер за хлор Despanzer dozer za hlor bazen Original price was: 300 ден.Current price is: 190 ден.

Диспанзер дозер за хлор базен интех Dispanzer dozer za hlor bazen intex

Original price was: 400 ден.Current price is: 320 ден.

Шифра: 011153 Категории ,
Сподели:

ОПИС


Држи до 3sm  хлор или бром таблети. Изработен од издржлив некорозивен полипропиленски материјал. Прилагодлив контролен прстен за контрола на ослободувањето на хемикалија. Капа за заклучување со извртување. Погоден за Intex базени до 12 стапки и PureSpa. Таблетите не се вклучени.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Диспанзер дозер за хлор базен интех Dispanzer dozer za hlor bazen intex

Original price was: 400 ден.Current price is: 320 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД