fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Додаток за правосмукалка приклучок Dodatok za pravosmukalka Dust Daddy 727932 priklucok

Original price was: 300 ден.Current price is: 219 ден.

Категории , Ознаки: ,
Сподели:

Много лесно и едноставно чисти помеѓу ролетни, мали и тесни отвори, копчиња од тастатура, најтешко достапни места во автомобил и на многу други тешко достапни места..

Едноставно се приклучува на цевката на правосмукалката, не предизвикува никакви оштетувања при чистењето и придонесува за лесно чистење за секаков вид на површини.

Силиконските сламени цевки се вид на четка за прашина која допира до најтешко достапните места..

Прашина Тато крева прашина како никој друг. Овој уникатен додаток за вакуум е дизајниран да исфрла прашина од секој агол и пукнатина. Ја крева прашината не вашите работи.

Dust Daddy користи десетици индивидуални, ситни цевки за вшмукување. Овие мали цевки се флексибилни и за разлика од другите алатки за чистење, тие можат да одат речиси секаде каде што се крие прашината. Чистете околу ситни предмети без претходно да ги извадите. Совршен за чистење околу кревки предмети.

Dust Daddy доаѓа и со универзален адаптер за да може да се поврзе со кој било правосмукалка. Обичните додатоци се ограничени според нивната големина и форма, но флексибилните цевки Dust Daddy одат насекаде.

Одлично за отвори, тастатури, фиоки, ролетни за прозорци, мебел, автомобили и многу повеќе. Тоа е најдобрата алатка за чистење досега.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Додаток за правосмукалка приклучок Dodatok za pravosmukalka Dust Daddy 727932 priklucok”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Додаток за правосмукалка приклучок Dodatok za pravosmukalka Dust Daddy 727932 priklucok

Original price was: 300 ден.Current price is: 219 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД