fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Наставак за Чешма Nastavak za cesma 729356 Original price was: 200 ден.Current price is: 139 ден.
Наставак додаток за чешма Nastavak dodatok za cesma 729349 Original price was: 180 ден.Current price is: 119 ден.

Наставак додаток за Чешма Nastavak dodoatok za cesma 725976

Original price was: 100 ден.Current price is: 79 ден.

Сподели:

Детали за производот

Нов врв на славина со 360 ротации и можност за вртење. Оваа млазница има вграден филтер што може да се чисти за отстранување на цврстите честички од влезната вода. (1) Врв за славина за вода од мијалник Адаптер за вртлива млазница Chrome. Го зголемува притисокот на водата. 360-ротација. Адаптер со вртлив врв за мијалник. Повлечете ја хромираната глава и нежниот аератор станува моќен млаз. Вградената цедалка ги филтрира нечистотиите и честичките од песокот. За чистење, едноставно отстранете ја цедалката и исплакнете ја под вода. Оваа единица произведува убав проток што го негира секое прскање назад во сливот додека ја зголемува способноста и перформансите за мокрење. Одговара на сите стандардни славини со надворешен навој M22 и внатрешен навој M24. Вклучува заптивка.

  • Врв за славина за вода од мијалник Адаптер за вртлива млазница Кујнски аератор
  • Го зголемува притисокот на водата.
  • 360-ротација.
  • Адаптер со вртлив врв за мијалник.
  • Повлечете ја хромираната глава и нежниот аератор станува моќен млаз.

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Наставак додаток за Чешма Nastavak dodoatok za cesma 725976”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Наставак додаток за Чешма Nastavak dodoatok za cesma 725976

Original price was: 100 ден.Current price is: 79 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД