fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Дозер за шишиња за точење алкохол, пластика, заоблен дизајн за истекување dozer za alkohol za sise

160 ден

SKU: Не е достапно Категории , Ознаки: ,
Сподели:
Заострениот дизајн нуди контрола, прецизност и најсовршена брзина на истурање.
Тие се вклопуваат во повеќето различни шишиња за пијалоци, шишиња за маслиново масло, за оцет.
Лесно се отстранува и заменува, само се мие со рака во вода со сапуница и спремни се за повторно користење.
Избери литража

0.3ml, 0.4ml

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Дозер за шишиња за точење алкохол, пластика, заоблен дизајн за истекување dozer za alkohol za sise

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД