fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Дозер шејкер коктел пвц Dozer sejker koktel 723590

199 ден

Сподели:

Течностите како што се сокови или претходно подготвени коктели може брзо да се истураат. Вратот на шишето што не се лизга е отстранлив и може да се замени со капак за складирање што заштедува простор. Вкупниот волумен на шишето е 0,95 литри.

Детали:
Висина 33см
Дијаметар 9,5 см
Капацитет 95 cl
Нето маса 180гр

 

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Дозер шејкер коктел пвц Dozer sejker koktel 723590”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Дозер шејкер коктел пвц Dozer sejker koktel 723590

199 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД