fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Дозер за шишиња од не’рѓосувачки челик, точење алкохол со капачиња за прашина ОРТ-2515/Dozer za sise

79 ден

SKU: ОРТ-2515 Категории , Ознаки: , ,
Сподели:
Тие се вклопуваат во повеќето различни шишиња за пијалоци, шишиња за маслиново масло, за оцет.
Лесно се отстранува и заменува, само се мие со рака во вода со сапуница и спремни се за повторно користење.
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Дозер за шишиња од не’рѓосувачки челик, точење алкохол со капачиња за прашина ОРТ-2515/Dozer za sise

79 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД