fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Дозер за течен сапун стаклена Dozer tecen sapun

119 ден

SKU: 730505 Категории , ,
Сподели:
  • Дозерот за сапун на маса може да се користи на различни начини, како што се диспензерот за рачен сапун, диспензерот за сапун за садови, диспензерот за течен сапун или диспензерот за сапун за лосион.
  • Пумпата за дозер за сапун од не’рѓосувачки челик е изработена од висококвалитетен анти-рѓа и антикорозивен материјал од нерѓосувачки челик, а притискањето е поудобно и не се лепи. Дизајн на преса, удобен, нерѓосувачки челик, антикорозивен, анти-рѓа, издржлив.
  • Стаклото со висока содржина  е исклучително тврдо, отпорно на корозија и високо обработено. Има помала експанзија, поголема пропустливост и подобра хемиска стабилност. Површината е мазна, не апсорбира нечистотии и лесно се чисти.
  • Стилскиот и практичен диспензер за сапун е совршен подарок за подобрување на квалитетот на животот и совршен подарок за пријателите и семејството.
  • 100% гаранција за враќање на парите. Доколку не сте задоволни со нашите производи, слободно контактирајте со нас и ние сигурно ќе ви понудиме целосна наплата или нова замена брзо и ефикасно!

Боја на пумпица

Инокс, Црна

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Дозер за течен сапун стаклена Dozer tecen sapun

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД