fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Дрвце гранки светлечко новогодишно декор дрво бреза на струја Drvce granki svetlecko na struja

799 ден1.819 ден

Шифра: Не е достапно Категории ,
Сподели:

Прилагодливите гранки ги задоволуваат барањата EU. Можете да свиткате гранки и дрвја во која било форма или поприродна форма на дрво по потреба.

Може да се користи во затворен простор.

Погоден е за декорација на семејство, спална соба, дневна, балкон, балконски прозорец, канцеларија, детска соба, ресторан, трем, павилјон, полица, Божиќ, Нова Година, забава, Роденденска свадба и вечера

Ултра светла, мала потрошувачка на енергија.

Монистите на светилките се водоотпорни и можат да се користат на отворено.

Гранките се флексибилни и можете да ги прилагодите, да ги извртувате или да ги повлечете нагоре или надолу за да создадете свој природен изглед.

Декорација на вазна, прозорци, трем, дневна, трпезарија итн.

Пакет вклучува:

Декоративнo Дрвце светлечко*1

Избери Големина

180см 156лед, 140см 90лед, 110см 49лед, 60см 24лед, 150см 150лед

Избери Боја

Неонско Бела, Топло Жолто

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Дрвце гранки светлечко новогодишно декор дрво бреза на струја Drvce granki svetlecko na struja

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД