fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Дрвце светлецко цветови кафеаво 120лед 170см Drvce svetlecko

1,159.20

Сподели:
  • Црешово дрво:  120ледсветилки црешово дрво што емитува светлина, може да се свиткаат црни гранки, проѕирни цветови од цреша, внатрешно и надворешно, приклучено за да емитува топли бели LED светла.
  • Основа за двојна употреба: Може да користи вкрстена основа поставена во внатрешна декорација, исто така може да се замени со приклучна основа поставена во надворешната градина тревник на нечистотија, внатрешен и надворешен има различни убави ефекти на осветлување.
  • LED светла: вештачко дрво од цреша кое користи 120 LED светла и 120 цвеќиња за украсување, користејќи приклучно напојување, не само што штети за заштеда на енергија за да го продолжи работниот век.
  • Обликување сам: виткање гранки може да се користат за обликување во природно дрво, многу лесно за движење и инсталирање
  • Цутот на црешата може да биде погодна за декорација на различни сцени, можете да ја декорирате спалната соба, дневната соба во затворен простор, но исто така и во надворешната градина, декорацијата на двор; може да се користи и како Божиќна декорација, разновидна декорација на празнична забава.
  • Висина 170см
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Дрвце светлецко цветови кафеаво 120лед 170см Drvce svetlecko

1,159.20
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД