fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Кутија гајба Корпа Дрвена декоративна ретро корпа за складирање Gajba kutija korpa drvena

440 ден560 ден

SKU: Не е достапно Категории , Ознака:
Сподели:

Бели дрвени кутии и даб со различни големини БИСТРО. Откријте ја корисноста на овие кутии и оставете сè организирано! Покрај тоа, тие се вклопуваат еден со друг за да можете најлесно да ги складирате и да избегнете губење простор.

Димензии:

  • Кутија L: 36 x 26 x 18 cm
  • Кутија М: 31 x 21 x 16 cm
  • Кутија S: 26 x 16 x 14 cm

 

Избери Димензија

S, M, L

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Кутија гајба Корпа Дрвена декоративна ретро корпа за складирање Gajba kutija korpa drvena

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД