fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Дрвено новогодишно село светлечко Drveno novogodi[no selo svetlecko 45*8*29sm Original price was: 2.400 ден.Current price is: 1.720 ден.
Воз Фигура Дрвен Зелена 7x22,5x2,8cm 4 парчиња Original price was: 480 ден.Current price is: 299 ден.

Дрвено музичко село Drven muzicki ukras selo 45*8*30sm

Original price was: 2.500 ден.Current price is: 1.820 ден.

Сподели:

Божиќно село на компанијата Илијадис, идеално за празнично украсување на сите области, создавајќи ја најубавата божиќна атмосфера. Можете да го користите заедно со други украси за сам конструкции или да го поставите на разни површини и мебел, дури и покрај вашата елка. Покрај тоа, има можност за пуштање музика, за повеќе празнично расположение во вашиот простор. Направен е од дрво за винтиџ чувство бидејќи земјените тонови на дрвото даваат чувство на топлина. Има батерија за осветлување каде што штекерот е на големо растојание или во средини каде што не се препорачува поврзување со струја.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Дрвено музичко село Drven muzicki ukras selo 45*8*30sm

Original price was: 2.500 ден.Current price is: 1.820 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД